top of page

Kiwanis Gent Artvelde - Film avond

do 14 dec

|

Gent

Net zoals vorig jaar brengen wij u 2 top films. Laat u verleiden door de op waarheid gebaseerde Britse film "Napoleon", geregisseerd door Ridley Scott of eerder een Belgische film "Wil". Aansluitend nodigen wij u graag uit voor de receptie in de Fantasia zaal

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Kiwanis Gent Artvelde - Film avond
Kiwanis Gent Artvelde - Film avond

Time & Location

14 dec 2023, 19:30 – 15 dec 2023, 00:20

Gent, Ter Platen 12, 9000 Gent, België

Guests

About the event

We bieden u 2 top films aan. Jammer, maar u zal een keuze moeten maken uit:

- Napoleon

- Wil

Na de film voorstelling nodigen wi ju graag uit in de Fantasia zaal voor een uitgebreide receptie. 

Waar gaat het over:

Napoleon:

De film werpt een persoonlijke blik op de afkomst van Napoleon Bonaparte en zijn snelle, meedogenloze klim naar keizer, gezien door het prisma van zijn verslavende en vaak wispelturige relatie met zijn vrouw en enige ware liefde, Josephine.

Wil: 

Wil is hulppolitieagent in Antwerpen aan het begin van de 2e Werledoorlog. In de stad heerst wantrouwen. Wilfried doet wat hij kan voor zichzelf en vermijdt te gladde paden. Hij krijgt aandacht en steun van "Nijdig Baardje", een man die de kant van de Duitse bezetter kiest, maar hij geniet ook het vertrouwen van zijn antinazi-collega Lode, de broer van Wilfrieds lief Yvette. Wilfried doet zijn best om te overleven terwijl de Jodenvervolging onverminderd doorgaat. Jaren later vertelt hij zijn verhaal aan een van zijn nakomelingen.

Tickets

  • Voucher film ticket Kiwanis 23

    € 30,00

    Verkoop geëindigd op
Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Share this event

Contact opnemen

0497/58 41 00

Volgen

  • Facebook

Bank nr.: BE30 4487 6380 8111

© door Kiwanis Gent Artevelde

bottom of page